O nas

NTG Road Sp. z o.o. jest skandynawską firmą transportowo – logistyczną działającą w Polsce od roku 2012, wcześniej pod nazwą Polar Logistics Poland Sp.zo.o.

Od stycznia 2017 nasza firma należy do Nordic Transport Group A/S, która zrzesza kilkadziesiąt firm transportowo logistycznych, głównie z Danii i pozostałych krajów skandynawskich. Nordic Transport Group A/S jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z branży transportowej w Europie osiągając przychód roczny na poziomie 250 milionów Euro.

Firmy należące do Grupy NTG specjalizują się w wybranych segmentach transportowych i działają w określonych regionach. Przynależność i wzajemna współpraca w ramach Grupy daje możliwość przedstawienia najlepszych rozwiązań transportowych Klientowi w obszarze Europy, Skandynawii , Krajów Bałtyckich.

NTG Polar Road specjalizuje się w transportach ładunków drobnicowych, częściowych oraz całopojazdowych pomiędzy Polską i Skandynawią, Krajami Bałtyckimi, Rosją, Ukrainą, Wielką Brytanią.

Posiadamy trzy biura Spedycji Drogowej w Markach k. Warszawy, Katowicach oraz Gdyni, gdzie mamy także Biuro Spedycji Morskiej. Zatrudniamy łącznie ponad 80 osób.

Jakość naszych usług potwierdza Certyfikat ISO 9001:2015.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.