Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z  w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

NTG Polar Road Sp. z o.o. ul. Chełmżyńska 180 04-464 Warszawa (adres rejestrowy)

Dzial Telefon (+48) Mail
Centrala / Biuro Zarządu 22-380 73 01 office@ntgpolar.pl
Księgowości 22-380 73 00 ksiegowosc@ntgpolar.pl
Handlowy 22-380 73 15 sales@ntgpolar.pl
Jakości 22-380 73 00 mwo@ntgpolar.pl

Biuro Spedycji Międzynarodowej Marki 05-270 Al. Piłsudskiego 123c

Transporty Telefon (+48) Mail
Finlandia, Kraje Bałtyckie 22-380 73 03/11 marki@ntgpolar.pl
Wielka Brytania 22-380 73 10
Kierunki Wschodnie 22-380 73 02/12
Magazyn – logistyka 604 300 940

Biuro Spedycji Międzynarodowej Gdynia 81-212 ul. Hutnicza 3 pokój 211

Transporty Telefon (+48) Mail
Szwecja, Norwegia, Dania 58-663 16 32 gdynia@ntgpolar.pl

Biuro Spedycji Międzynarodowej Katowice 40-568 ul. Ligocka 103 blok 7

Transporty Telefon (+48) Mail
Finlandia, Europa Zachodnia 32-241 12 40 katowice@ntgpolar.pl

Zarząd

nophoto
Jarosław Bosiński
CEO

Tel. +48 22 380 73 15
Mobile +48 608 142 014
Fax +48 22 380 73 04
jaroslaw.bosinski@ntgpolar.pl

nophoto
Paweł Musiel
Executive Manager

Tel. +48 32 41 12 40
Mobile +48 606 699 048
Fax +48 22 380 73 04
pawel.musiel@ntgpolar.pl

nophoto
Lubos Lerek
Executive Manager

Tel. +48 22 380 73 15
Mobile +48 606 699 015
Fax +48 22 380 73 04
lubos.lerek@ntgpolar.pl

Dział Handlowy – Email: sales@ntgpolar.pl

nophoto
Krzysztof Miegoń
Sales Director

Tel. +48 22 380 73 15
Mobile +48 606 699 168
Fax +48 22 380 73 04
krzysztof.miegon@ntgpolar.pl

michal
Paweł Kuczyński
Business Development Manager & Partner

Mobile +48 519 016 541
Fax +48 22 380 73 04
pawel.kuczynski@ntgpolar.pl

Kierownicy oddziałów

kamil
Kamil Popiołek
Kierownik oddziału w Gdyni

Tel. +48 606 699 041
kamil.popiolek@ntgpolar.pl

nophoto
Paweł Musiel
Kierownik oddziału w Katowicach

Tel. +48 606 699 048
pawel.musiel@ntgpolar.pl

nophoto
Lubos Lerek
Kierownik oddziału w Markach

Tel. +48 22 380 73 15
Mobile +48 606 699 015
Fax +48 22 380 73 04
lubos.lerek@ntgpolar.pl

Księgowość

nophoto
Justyna Jarosz
Główna Księgowa

Tel. +48 22 380 73 00
Mobile +48 735 916 265
justyna.jarosz@ntgpolar.pl
ksiegowosc@ntgpolar.pl

Transport morski i lotniczy

W przypadku zainteresowania transportem morskim / towarowym lub transportem lotniczym prosimy o kontakt z NTG Global Poland Sp. z o.o.